Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Strona internetowa – jakie są podstawowe etapy

Nawet najprostsza strona internetowa wymaga należytego zaprojektowania, wykonania a później uruchomienia. Dlatego też jeśli ktoś chce taką zrobić dla swojej firmy, to musi być świadomy, z czego będzie się cały proces składał. Po pierwsze trzeba poszukać kogoś, kto zajmie się takimi pracami. Zrobić to można za pomocą wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej hasła sklepy internetowe dostanie się listę linków do przejrzenia. Wykonywanie strony rozpocząć trzeba od szczegółowego określenia swoich oczekiwań i potrzeb.

Wykorzystując te informacje będzie do przygotowania ogólny zarys serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na tym etapie ustala się też zakres prac do wykonania i koszty, jakie wiązać się z tym będą. Jeżeli podejmie się decyzję o kontynuacji prac, to należy poczynione ustalenia dokładnie spisać, umowa określająca zakres prac, termin oraz cenę to kluczowa sprawa o której należy pamiętać. Po jej podpisaniu wykonawca powinien przystąpić do realizacji prac.

Z jednej strony będzie przygotowywana oprawa graficzna, a z drugiej programiści zaczną przygotowywać wszystkie potrzebne funkcjonalności oraz wstępnie wszystko konfigurować. Ten etap trwa dopóki wszystko nie zostanie zaakceptowane przez klienta, a także dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wtedy można planować produkcyjne uruchomienie strony i udostępnienie jej użytkownikom. W wielu przypadkach na tym współpraca nie będzie się kończyć, bo strona jest rozwijana o następne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Być może cię zainteresuje
Inne

Czy opłaca się używać zamienników tuszy i tonerów

Użytkowanie na co dzień drukarek będzie się wiązać z tym, że w zależności od modelu co…
Czytaj całość
Inne

Hosting pod stronę internetową - jakie jego odmiany są obecnie dostępne

Jeśli ktoś chce, żeby jego stronę było widać w internecie, to gdzieś musi umieścić jej…
Czytaj całość
Inne

Działająca na podstawie nowoczesnych ustaleń lecznica weterynaryjna VET w Starych Babicach

Profesjonalny okulista zwierzęcy, leczący w lecznicy VET blisko stolicy to specjalista ze sporym…
Czytaj całość

Dodaj komentarz