Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całościowej odnowy skóry, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z zastosowaniem takiego lasera odbywa się szybko oraz daje idealne efekty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmłodzić skórę po oparzeniach słonecznych, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po szyciu chirurgicznym. Bardzo dobrze zabieg nadaje się też do redukcji blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w znacznie polepszonej kondycji.

Pełen efekt dostrzegalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie prawie natychmiast po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych aktywności. W zależności od tego, jak uszkodzona jest skóra, zabieg można powtarzać od trzech do sześciu razy, w celu uzyskania doskonałych efektów. Pauza pomiędzy każdą z interwencji powinna trwać od 2 do czterech tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem następuje konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą być przyjęci. Lekarze zapoznają ich także z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszych chwil można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Być może cię zainteresuje
Zdrowie

EndoEstetica: profesjonalne zabiegi z użyciem stomatologii mikroskopowej

EndoEstetica to gabinet dentystyczny, w którym przyjmują stomatolodzy konkretnych specjalności. W…
Czytaj całość
Zdrowie

Psychologiczne leczenie - jak przebiega i jak długo trwa

Wizyta u psychologa bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty są z reguły…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy jest realizowana przez firmę Serwis Kluczy…
Czytaj całość

Dodaj komentarz