Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić aparaturę medyczną z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić pacjenta na wózku. Regulowana wysokość pozwala przetransportowanie chorego na wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.
Decydując się na wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Nośność tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na kompleksową albo odrębną realizację. Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Być może cię zainteresuje
Zdrowie

EndoEstetica: profesjonalne zabiegi z użyciem stomatologii mikroskopowej

EndoEstetica to gabinet dentystyczny, w którym przyjmują stomatolodzy konkretnych specjalności. W…
Czytaj całość
Zdrowie

Psychologiczne leczenie - jak przebiega i jak długo trwa

Wizyta u psychologa bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty są z reguły…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy jest realizowana przez firmę Serwis Kluczy…
Czytaj całość

1 komentarz

Dodaj komentarz