Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

W jaki sposób poradzić sobie z kłopotem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe

Jednym z najbardziej fenomenalnych opracowań dotyczących kuracji nałogów jest metoda, która opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, którą odnieść wolno do wszystkich uzależnień, z jakimi tylko można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tu dorzucić, że miał już wtedy na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przyczyniło się do jego światowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, w jaki sposób skutecznie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, że przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku i samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie ważny fakt, a mianowicie, iż kłopot choroby alkoholowej dotyka o dużo częściej ludzi uformowanych, piastujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-jak się potocznie sądzi-osoby z marginesu społecznego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu konsumentom mechanizmu przedsięwzięcia tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, w jaki sposób się powszechnie uważa (a zwłaszcza jak twierdzą osoby uzależnione). Pisarz w poradniku koncentruje się przede wszystkim na obalaniu stereotypów powiązanych z alkoholem, zwłaszcza akcentując absurd jednoczenia go z atrybutem właściwej zabawy oraz towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Być może cię zainteresuje
Zdrowie

EndoEstetica: profesjonalne zabiegi z użyciem stomatologii mikroskopowej

EndoEstetica to gabinet dentystyczny, w którym przyjmują stomatolodzy konkretnych specjalności. W…
Czytaj całość
Zdrowie

Psychologiczne leczenie - jak przebiega i jak długo trwa

Wizyta u psychologa bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty są z reguły…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy jest realizowana przez firmę Serwis Kluczy…
Czytaj całość

Dodaj komentarz