Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do realizacji, ponieważ doktor ten posiada niemałe doświadczenie w onkogenetyce i ciągle kształci się w tym zakresie. Kiedy w takim razie tylko endokrynolog bartoszyce wykryje przesłanki do przeprowadzenia badania, to można prognozować, że będzie zajmować się tym. Poradnia oferuje w takim razie świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób układu wewnątrzwydzielniczego.

Diagnozowanie oraz wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to istotne, bo zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem wielu schorzeń. Lekarz po wnikliwej rozmowie zapisze pakiet badań z wykorzystaniem jakich można spodziewać się trafnej diagnozy. Jeśli będzie to konieczne, zarekomendowane będą również badania genetyczne dla par które zmagają się z niepłodnością lub dla osób pozostających w grupie ryzyka zmagania się z rakiem.

Konsultacja genetyczna przeprowadzona będzie także po otrzymaniu wyników badań. Wtedy specjalista podejmie postanowienie co do planowanego leczenia. Ekspert współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić kompletny pakiet badań genetycznych. Czułe testy opierają się na osiągnięciach zagranicznych. Kiedy znalezione będzie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować działania zabezpieczające przed chorobą lub pozwalające je leczyć.

Można również otaczać wsparciem lekarskim pociechy chorego, pozostające w obrębie ryzyka. Innego rodzaju konsultacje dotyczą takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby zapisać się na wizytę wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Być może cię zainteresuje
Zdrowie

EndoEstetica: profesjonalne zabiegi z użyciem stomatologii mikroskopowej

EndoEstetica to gabinet dentystyczny, w którym przyjmują stomatolodzy konkretnych specjalności. W…
Czytaj całość
Zdrowie

Psychologiczne leczenie - jak przebiega i jak długo trwa

Wizyta u psychologa bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty są z reguły…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy

Sprawnie przebiegająca usługa dorabiania kluczy jest realizowana przez firmę Serwis Kluczy…
Czytaj całość

1 komentarz

Dodaj komentarz